Navigace: Domů AKCE Stromolezecké závody Informace a přihlášení pro závodníky 2016

Informace a přihlášení pro závodníky 2016

Tisk
Prihlaska_pro_zavodniky2 Kontrola_vybaveni Pravidla_MCR_ve_stromolezeni  casovy_harmonogram seznam-doporuceneho-vybavenijpg
 Zde ke stažení mapka s orientačními body pro závodníky!!!!
Přihlaste se prosím z organizačních důvodů do 1. srpna 2016.
Maximální počet přihlášených je 25, již je přihlášeno 20 závodníků. 

Vážení kolegové – závodníci

Věnujte, prosím, pozornost následujícím informacím. Obracím se na Vás v tuto chvíli jako hlavní rozhodčí letošních závodů Mistrovství ČR ve stromolezení, které se budou konat v sobotu 20. 8. 2016 v Tachově, v městském parku.

Velice rád bych navázal na loňské úspěšné mistrovství, které i díky Vám doznalo velké změny k lepšímu. Mám tím na mysli výbornou souhru realizačního týmu a závodníků. 

Letos tomu nebude jinak a opět budeme klást velký důraz na dodržování uvedeného časového harmonogramu obou dnů (tzn. především v pátek a pochopitelně pak i v sobotu). Věnujte, tedy proto prosím pozornost a přizpůsobte svůj časový plán těmto rozpisům. Nebudeme tolerovat pozdní příjezdy na registraci, či kontrolu vybavení bez řádné a včasné omluvy. Tato skutečnost může vést k vyřazení závodníka ze startovního pole.

V rámci urychlení kontroly vybavení si každý závodník stáhne a vytiskne formulář a vyplní před samotnými závody. Jednoduše řečeno – na kontrolu vybavení budete mít již připravené a vyplněné formuláře tak jak máte materiál připravený na závody.

Loňské nařízení rozhodčích o tom, že před samotnou prohlídkou jednotlivých stanovišť je přísný zákaz volného procházení stromů určených k závodům stále v platnosti a budeme jej dodržovat i nadále . I toto porušení může být potrestáno předčasnou diskvalifikací.

Doufáme, že si tyto informace vezmete k srdci a všichni si společně užijeme 16. Mistrovství ČR ve stromolezení.

Pro případné dotazy volejte  603 54 74 04

Tomáš Hupač – hlavní rozhodčí